ANKARA TEMİZLİK

                               05382746535


Ankara temizlik, ev temizliği. apartman site temizliği. merdiven temizliği hizmetlerini profesyonel ekip ile yapıyoruz. Bu alanların dezenfekte edilebilmesi küçük alanlara nazaran daha zor olmaktadır nedenle bu ortamların temizliğini Ankara temizlik üstlenmektedir. Diye düşünüyorsanız bizler temizlik şirketi olarak bu alanların insanlar için sağlıklı bir alan olabilmesi için uzman kadromuzla ve profesyonel temizlik aletlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sayede o ortamlara giren insanlar memnuniyetle ayrılacaktır ve sizleri memnun edecek olan bu durum bizler için de çok önemlidir.

 

EvTemizliğinde Ayrıcalıklı Hizmet

 Temizlik konusunda sektör çok detaylı olup farklı isimler altında Ankara temizlik bulunmaktadır. Ev temizliği olarak sizin belirlediğiniz bir zamanda firmamızdan randevu alarak temizlik personeli talebinde bulunabilirsiniz. Temizlik alanında kullandığımız ürünler tamamen firmamız tarafından karşılanmakta olup sizden hiç bir talepte bulunulmamaktadır. 5 kişilik bir temizlik kadromuz bir evi ortalama 6 saatte bitirmekte olup oldukça hijyenik bir yaşam alanını size teslim etmektedirler.

Fabrika temizliğini yapan Ankara temizlik şirketleri bulunmakta olup, biz bu firmalardan yaptığımız işin detayları ile öne çıkmaktayız.

 Fabrika temizliği olarak kullanılan tüm makinelerin kir ve yağ kalıntılarını en ince detayına kadar temizlemekle başlayan işimiz, kullanılan küçük aletlerin temizliği, tavan temizlikleri, lambaların temizliği, idari kısım büro temizlikleri, yerlerin temizlenmesi gibi fabrikanın her bölgesini iç ve dış olmak üzere temizlemekteyiz. Bu alanda eğitimli temizlik personellerimiz ve bu personellerimizi denetleyen bir idari personelimiz ile temizliği farklı bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Fabrika temizliği olarak kullanılan tüm makinelerin kir ve yağ kalıntılarını en ince detayına kadar temizlemekle başlayan işimiz, kullanılan küçük aletlerin temizliği, tavan temizlikleri, lambaların temizliği, idari kısım büro temizlikleri, yerlerin temizlenmesi gibi fabrikanın her bölgesini iç ve dış olmak üzere temizlemekteyiz. Bu alanda eğitimli temizlik personellerimiz ve bu personellerimizi denetleyen bir idari personelimiz ile temizliği farklı bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.Temizlik İçin Firma Hizmetleri

Bireysel olarak ev temizliğini yapamayacak olanlar, temizlik firmalarından destek almaktadırlar. Temizlik için anlaşılan firmalar, eve, deneyimli personelle birlikte, gerekli birtakım makine ve kimyasallar göndermektedir. Mutfak, banyo, ahşap, cam ve fayanslar için her biri farklı içeriklerde olmak üzere çeşitli temizleyiciler, firma tarafından tedarik edilmektedir.

 Temizlik sektöründe hizmet veren her firmanın, hizmet alanı farklıdır. Bazıları, sadece süpürme, silme, toz alma ve cam silme gibi klasik temizlik hizmetlerini verirken, bazıları ise halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama bahçe temizliği ve ilaçlama gibi kapsamlı bir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Bazı firmalar da, ev temizliği haricinde ofis temizliği fabrika temizliği, okul, yurt ve hastane gibi kurumların temizliği için hizmet vermektedir. Ankara temizlik, ankara temizlik şirketleri, ankara temizlik firmaları, temizlik ankara, ankara temizlik şirketi, ankara temizlik firması, temizlikçi, temizlikçi bayanlar, gündelikçi, gündelikçi bayanlar olarak 7/24 temizlik hizmetlerimiz vardır.

Hizmet Bölgelerimiz

Aydınlıkevler Temizlik, Akdere Temizlik, Atapark temizlik, Altınova temizlik, Ayrancı temizlik, Aşağı Eğlence temizlik, Akyurt temizlik, Abidinpaşa temizlik, Batıkent çakırlar temizlik, Bilkent temizlik, Bağlıca temizlik, Beysukent  temizlik, Balgat temizlik, Bağlum temizlik, Bahçelievler temizlik, Batıkent temizlik, Çayyolu temizlik, Çukurambar temizlik, Çankaya temizlik, Cebeci temizlik, Cevizlidere temizlik, Demet temizlik, Demetevler temizlik, Dikmen temizlik, Etlik temizlik, Eğlence temizlik, Etimesgut temizlik, Elvankent temizlik, Eryaman temizlik, Esat temizlik, Esertepe temizlik, Fatih temizlik, Gölbaşı temizlik, Güneşevler temizlik, Gaziosmanpaşa temizlik, Gop  temizlik, Hasköy temizlik, Hüseyingazi  temizlik, İlker temizlik, İncek temizlik, İncirli temizlik, İncesu temizlik, Kahramankazan temizlik, Keklikpınarı temizlik, Keçiören temizlik, Kalaba temizlik, Karapürçek temizlik, Kızılay temizlik, Konutkent temizlik, Lalahan temizlik, Mamak temizlik, Natoyolu temizlik, Oran şehri temizlik, Ovacık temizlik, Oran temizlik, Ostim temizlik, Öveçler temizlik, Pursaklar temizlik, Serhat temizlik, Seyran temizlik, Seyranbağları temizlik, Sincan temizlik, Siteler temizlik, Sokullu temizlik, Subayevleri temizlik, Şentepe temizlik, Şereflikoçhisar temizlik, Türközü temizlik, Tuzluçayır temizlik, Ümitköy temizlik, Yahyalar temizlik, Yaşamkent temizlik, Yapracık temizlik, Yenikent temizlik, Yenimahalle temizlik, Yıldız temizlik, Yükseltepe temizlik, Yüzüncüyıl temizlik olarak Ankara ya temizlik hizmeti vermekteyiz